Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook tiltás Egy hónapja...

Facebook tiltás Egy hónapja tart a tiltás hullám HVG irt Facebooknak vagy egy hete válaszát ők se kaptak valaki valamit?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 06:45
 1/8 ádámwww válasza:
Engem véglegesen letiltottak, de biztonsági okokból nem árulják el miért. Próbálom csesztetni őket, de egyből le zárják a dolgot.:D
2019. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clay Morrow ***** válasza:
Tiltásom után rá pár hétre, közben én folyamatosan minden második nap írtam nekik, jött egy üzenet, hogy végleg letiltottak. Írtam is vissza egy szép üzenetet, mert szarom le a FB-t úgy ahogy van, de nekem az évek során rengeteg beszélgetésem és képem van ott fenn csevegésekben, amik most számomra mind elérhetetlenek és kb. el is vesztek. Irtó sok emlék és kép veszett így oda és én ezt sohasem bocsájtom meg ezeknek a nyomorékoknak, ha hiba volt, ha nem. Ha az egyetemet tudom folytatni jól nélküle én soha a retkes büdös életbe nem regisztrálok fel arra a lepratelepre. Rengeteg más acc volt a FB-n keresztül hozzácsatolva, így azok is mind odavesztek, ennyit róluk...
2019. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ádámwww válasza:
Én írtam nekik hogy ha esetleg mégse oldanák fel a tiltást legalább az üzeneteim küldjék el valahogy. Elég sok szakmai dolgom van azon az accon ( infósnak készülök ) de hiába írok nekik még válaszra sem méltatnak.
2019. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit se kapsz egy koruzenetet levonva.
2019. júl. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azota se tudok semmit tasz@tasz.hu nak írtam es felülvizsgáljak de semmi meg
2019. aug. 19. 12:20
 6/8 Clay Morrow ***** válasza:
Én azóta még írtam többször és semmi reagálás, újra elküldtem a személyimet, hátha..
2019. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:
Volt egy ismerősöm aki évente 3-4x mindig letiltottak 30 napra mivel elég polgárpukkasztó kiírásai voltak meg posztjai, jelentgették, így mindig megszívta, de mégis megvan mai napig az eredeti regisztrációja, anno még csináltam vagy 3 ál-facebook-ot, játékok gyanánt, azok mind épek, elég idióta obszcén képeket raktam ki és semmi, ennyit az algoritmusukról.
2019. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ez nekem ha irnak tasztol jelentkezem
2019. aug. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!