Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ezt...

Milyen programmal lehet ezt megcsinalni?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk férjemmel. És mindketten irogatunk facebookon másokkal, ő vmilyen programmal látja hogy mit irok az illetővel (legutobb munkabol látta az egész konverzácionkat-én otthonrol irtam mobil is PC-in is) holott belépése nincs a FB-mre. 2 lépcsős biztonsági rendszerem van FB-n. Szoval csak vmi kémprogram lehet. Szoval ez nagyon zavaro én is szivesen elolvasgatnám az üzeneteit most már...Tud valaki segiteni? (kioktatásra nincs szükségem)

2019. aug. 28. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
illegális ezeknek a programoknak a telepítése, szóval ezt még feltudod használni ellene, viszont ha te is elkezdesz ilyet használni, az eléggé visszaüthet
2019. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ahogy nézegettem teljesen legalis oldalakon fut eme programok letöltése (kapásbol csak 10et találtam) és nem is kellett a deepweben keresgélni...
2019. aug. 28. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
persze legális oldalakon is találni, viszont a telepítésük/használatuk illegális
2019. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval feljelenthetem ezért...kössz a tippet!
2019. aug. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!