Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy internetről...

Hogyan lehet egy internetről letöltött film széleit levágni? Melyik program tud ilyet?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet az internetről és szeretnék a tetejéről, aljáról és az oldalairól levágni pár millimétert. Nekem a Windows Movie Maker van meg, de nem tudom azzal lehet-e ilyet (legalábbis a leírásban nem láttam). Légyszi segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 14. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Például az Asus laptopokhoz adott ajándék CyberLink termékek közt levő PowerDirector...
2010. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
VirtualDub;Openshot;egyébként meg a Google többet tud mondani mint mi.
2010. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
VD-nél Video/Filters...itt Cropping. De, újra kell kódolni majd pl xvid kodekkel! Elég sokáig tart. Nagyon zavar az a csík, nem maradhat így?
2010. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, elég idegesítő. És hogyan kell ezeket használni? Úgy értem, hova kattintsak, hogy le lehessen vágni azt a részt?
2010. júl. 21. 15:07
 5/9 anonim válasza:

amit keresel az a crop. amelyik program tudja, azzal.


a profi programok kozul final cut pro ( csak mac re van) vagy adobe premiere pro ami ezt tudja

2010. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy mentett leírás...

>VirtualDub,és egy neked szimpatikus kodek pl divx vagy xvid...(inkább xvid)

>Open avi file/ megnyitod a videót

>Video/filters/add/null transform /ok

>Utána a null transformot kijelolod, és jobb oldalt a croppingra klikkelsz, es beállítod,

hogy mekkora maradjon(bele is tekerhetsz közben).

>Video/full processing mode-ot állítasz

>Audio/direct streem copy-t

>Video/compression/ kiválasztod a kodeket

>file/save as avi

2010. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nagyon köszi! És azt, hogyan lehet megcsinálni, hogy a vágás után a mérete ugyanúgy 640x352-es maradjon?
2010. júl. 23. 13:00
 8/9 anonim válasza:
Hány pixelt vágtál le belőle? Mert, ha nem egyenlően vágod le az oldalait, akkor nem biztos, hogy el lehet érni a kívánt méretet.
2010. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden oldalról kettőt. Tehát X1=2, X2=2, Y1=2, Y2=2, Így.
2010. júl. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!