Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a torrentem?

Miért nem működik a torrentem?

Figyelt kérdés
A problémám az , hogy ha nagyobb fájlt töltök le, egyszerűen kifagy a utorrent, vagy a bittorent, már mindkettővel probálkoztam, van amikor egy pár gigát letölt a fájlból de utána megint kifagy a progi és ilyenkor leállítom. Amikor kisebb fájlokat pl filmeket töltök le akkor minden okés. 100/mB-os netem van, és ncore seed is van bőven szóval valaki SOS!.

2019. dec. 27. 15:21
 1/5 Dongaben ***** válasza:
46%
uTorrent-ből az utolsó stabil verziót használd, ami a 2.2.1-es. Régi, de mindent tud, amire kell. Úgy rémlik, az Ncore "WIKI"-ben van is link a letöltéshez.
2019. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó stabil a 3.5.5. A maga idejében (2011-12 és utána) valóban népszerű volt a 2.2.1, de az már egy iszonyat elavult verzió, lassan a tizedik évét fogja kezdeni. A számítástechnikában ez már sokgenerációs lemaradás, kábé olyan mintha valakinek most ajánlanád a Windows 7-et vagy XP-t, mert azok mennyire jó, stabil, népszerű kiadások voltak.
2019. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dongaben ***** válasza:

Kedves 2. válaszadó!

Kicsit szégyenlem bevallani, hogy a mai napig ezt használom Win10-el is...:( Régi, az igaz, és semmi extra, csak teszi a dolgát hibátlanul. :)

2019. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szintén ezt használom és hibátlanul megy
2019. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyen, rengetegen használják. Csak épp hiányzik belőle 8-9 év fejlesztése, ahol most az új verziók járnak. Tudom, az egyik ellenérv a 3.x verziókban a reklámsáv, de az néhány kapcsoló átállításával eltüntethető. Vagy ott van a qBittorrent, ugyanúgy néz ki és nincs reklám benne.
2019. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!