Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megnézni, hogy...

Hogy lehet megnézni, hogy mennyi a processzorom jelenlegi hőmérséklete?

Figyelt kérdés

Parancssorban valahogy le lehet kérdezni? Vagy meg lehet nyitni valamilyen feladatkezelőt, ahol mutatja, hogy mennyi a hőmérséklet? Régebben láttam valahol asztalra kihelyezhető processzorfigyelőt, ami az autó sebességmérőjéhez hasonlít. A naptárral együtt ki lehetett helyezni az asztalra.


Csak a processzor túlmelegedése jelent gondot, vagy ilyenkor egyéb alkatrész is felforrósodhat, sérülhet?


2020. ápr. 4. 16:05
 1/6 anonim válasza:
Le szeded az Aida 64 nevű programot az megmutatja neked a processzor hőmérsékletet meg az alaplapét is
2020. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

eszlelsz valami problemat?


HWMonitor

CPU-Z

GPU-Z

Speccy


van sokfele de sokuk fizetos...


most olyanok nem jutnak eszembe amik ingyenesek es talcan kijelzik de szerintem lehet ezek is amiket irtam, en nem hasznalom igy oket

hiszen megnezni meglehet terheleskozben oket

allandoan nem kell figyelni

nem valtozik meg...

ha megis az ugyis feltunik, mashogy mukodik gep...

2020. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lefagyott játék közben és érezni lehetett egy kis műanyagszagot, arra gyanakodtam, hogy túlmelegedett.
2020. ápr. 4. 21:35
 4/6 anonim válasza:
Az MSI Afterburner nevű program amugy játék közben is mutatja hány fokos a procid meg azt is hogy hány százalékon megy
2020. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szervizelni szoktak ilyenkor mivel valami gond kell legyen


Laptopot meg nem feltetlen lehet jatekra hasznalni ha megsuti

2020. ápr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem laptop, asztali számítógép. Enyhén olyan szagot éreztem, mint amikor hő hatására megolvad egy műanyagfoglalat, vagy hasonló. Valószínű a gépből jött, mert elég sokat ment.
2020. ápr. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!