Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami a pdf...

Van olyan program, ami a pdf fájlban képként szereplő írást átalakítja pl. wordbe?

Figyelt kérdés
Egy 300 oldalas könyvem csak pdf-be van meg, és nagy segítség volnak ha lenne ilyen program.
2010. júl. 29. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
létezik, nem tudom mi a neve, de baromi sok idő míg felismeri, és még hibásan is alakítja át.
2010. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira nem erre gondolt.
2010. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hanem pl van egy tanulnivalója, és a pdf úgy van megcsinálva, hogy az oldalakon beszkennelt írott jegyzet van, tehát ki se tudja jelölni az írást, mert nem karakter, hanem kép. Vagy én vagyok ilyen hülye és félreértelmezem? Mert én ezt értettem azon, amit te írtál ki Kedves kérdező.

De ha meg nem, pdf tiger program, egyszerű, ingyenes

2010. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Acrobat readér? Azzal ki tudod jelölni a szöveget, és átmásolni.


Ha ógy érted, hogy scannelt szöveg, arra is vannak karakterfelismerők.

2010. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na kitaláltad a szót erre. Karakterfelismerő program kellene neki. Én nem tudom a nevét hirtelen...googlezni meg nincs kedvem:)
2010. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen olyan kellene, ami a képként szereplő nyomtatott írást szerkeszthető szöveggé alakítja.
2010. júl. 29. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
abbyy finereadert használok, elég jól szuperál
2010. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja rátaláltam a finereaderre, elég nagy méretű a fájl is, valszeg jó progi, de nem találtam még hozzá törést.
2010. júl. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!