Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a Minecraft...

Mit gondoltok a Minecraft 1.16-os hamarosan megjelenő frissítéséről?

Figyelt kérdés

Mi tetszett benne legjobban, és mi az ami nem?

Mi az ami bekerülhetett volna a játékba?


2020. jún. 13. 13:01
 1/6 anonim válasza:

Nekem nagyin tetszik. Király hogy az egész nethert újraalkották. És csomó új mobot is behoztak.


A kár az hogy a bányákat kellet volna frissíteni, nem pedig a nethert.


Szerintem ezt levéve tökéletes ez a frissítés :)

2020. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Van az az idióta mondás, hogy a kevesebb néha több. A Minecraft esetében én így vagyok. Én régen szerettem, amikor ezer évente került be egy újabb blokk, vagy apró funkció. Aztán jött az 1.6-os frissítés, ahol bejöttek a lovak és az addigiakhoz képest elég sok újdonság. Ezt még lenyeltem, de azóta annyi minden került be a játékba, hogy már számomra érthetetlen az egész. Túl bonyolult lett, túl sokrétű és a legtöbb frissítésnek semmi haszna.

Egy ilyen játék esetén bármi teljes újraalkotása számomra lenullázza a teljes játék értékét.

2020. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%

Nem akarok vitatkozni, de:


Nem kell, hogy mindent ért a játékban. Gondolj pl. egy

GTA-ra; biztos vagyok benne, hogy abban sem értesz minden játékmechanikát, minden apró kis részletet.


Szerintem így a jó a minecraft, hogy folyton frissítik, és a frissítések egyre nagyobb szabásúak.

2020. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen helyzetem anno az 1.13-mal, hogy fölösleges úgy, ahogy van. Viszont a technikai része nagyon jó lett és egyszerűbb, logikusabb, következetesebb. De az 1.14, 1.15 és 1.16 tetszik! (Az 1.15-ben kerülhetett volna bele kicsit több is, de az egy kicsi update volt: a kicsi update olyan jó nosztalgikus hangulatot idézett elő, hiszen régen is csak kicsi update-k jöttek)
2020. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit
2020. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Crash11111 válasza:
Az eddigi legkirályabb update
2020. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!