Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek miután lejár majd...

Szerintetek miután lejár majd a windows 10 támogatása, milyen projekt jöhet a Microsofttól?

Figyelt kérdés
Van erre tippetek, ötletetek?Tudom még messze van, csak kíváncsi vagyok.

2020. aug. 10. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

A Microsoft most átállt egy másik termékpolitikára. Igazából évente kétszer adnak ki új rendszert, csak frissítésnek nevezik, és nem változtatnak nevet, mindegyik ugyanúgy Windows 10. Hogy ezt meddig szándékozzák így csinálni, arra még tippelni is nehéz. Egy biztos: mind a szoftverfejlesztőknek, mind a tesztelőknek, de még sok rendszergazdának is ez a rendszer egy rémálom. A "fejlesztések" sokszor csak meglévő szolgáltatások megszüntetését jelentik. Valamit az egyik "frissítésben" beletesznek a rendszerbe, másfél év múlva meg kiveszik. Ők maguk sem tudják, hogy milyen irányba akarnak menni, nincs egy ép, kézzel fogható koncepció.

De majd ha megunják, hogy sorban a 45. rendszerüket adják ki ugyanúgy Windows 10 néven, akkor lehet, hogy kiadják a Windows 14-et. Véletlenül sem 11-et, mert náluk nem szokás logikusan számozni. A 12-re meg majd ráfogják, hogy rossz név, mert könnyen összekeverhetik a Windows 1.2-vel; a 13 szerencsétlen szám, így marad a 14. Ami állandó online kapcsolatban lesz Satya Nadella szerveréver, aki bármikor bármelyik felhasználó gépébe belenézhet.

2020. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Windows X lesz utána, ahol X tetszőleges pozitív racionális szám.
2020. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 14 se jó, az meg Ázsiában szerencsétlen szám. Amúgy szerintem a Windows 10 után már egy Minecraft alapú OS-sel fognak kijönni.
2020. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 Akkor Windows R+ lenne :D
2020. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Windows 18
2020. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!