Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a legjobb ingyenes PowerDVD...

Mi a legjobb ingyenes PowerDVD alternatíva?

Figyelt kérdés

Tehát freeware érdekelne,és fontos,hogy a Cyberlink PowerDVD-hez hasonlóan támogassa és ez által tudja kezelni a bluray menüket is,tehát ha pl. elindítok egy BD50 iso-t,akkor ne egyből maga a film,hanem először egy ilyen felület induljon el,sőt,azon aztán még navilgálni is tudjak: [link]


Szóval van-e ilyen?A Leawo Blu-ray Player már majdnem jó lett volna, de az nekem valamiért állandóan összeomlott valami Java-val kapcsolatos hiba miatt.Miközben a Power DVD meg nem,csak annál meg lejárt az egy hónapos trial időszak,és hiába próbáltam trükközni azzal hogy elvileg tényleg csontig leszedtem Revo Unistallerrel,amikor újra raktam akkor is tudta hogy már volt telepítve a gépre és azt is hogy már lejárt az egy hónap.


Tehát vagy freeware kellene,vagy akár PowerDVD-nél,akár más lejátszónál egy olyan megoldás hogy újraindulhassanak azok a triál időszakok,és akkor legfeljebb havonta újra telepíteném.Tört verziókkal nem szívesen foglalkoznék.


Előre is köszi!



#blu-ray #CyberLink #PowerDVD #Leawo Blu-ray Player
2020. dec. 4. 14:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!