Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan, ami összeszedi egy...

Van olyan, ami összeszedi egy program összes fájlját, és másolatot készít belőlük?

Figyelt kérdés
Nekem van egy REVO uninstaller nevű alkalmazásom, ami ugyan ezt csinálja csak az ellentettjét. Nem lemásolja hanem törli a fájlokat. Azért kéne ez, mert egyik ismerősömnek van egy hasznos alkalmazása, amit én is használnék, csak már letörölték a netről a telepítőjét, és a setup wizardja sincs meg neki...

2021. jan. 17. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha ideírnád ennek a bizonyos programnak a nevét, hátha valakinek meg van, vagy tud róla valamit.

Egyébként kipróbálhatnátok, hogy telepítés nélkül működik-e. Egyszerűen a program mappáját a benne levő fájlokkal átviszed a te gépedre és megpróbálod elindítani. Lehet, hogy létrehozza a szükséges regisztrációs bejegyzéseket és így is elindul. Nekem nagyon sok programnál ez bejött.

2021. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen telepíteni kell?

Nem lehet csak a program mappáját átmásolni?


Ha a program mappáját átmásolod és nem elég neki, akkor ki szokta írni, hogy milyen dll hiányzik még.


Egyáltalán próbáltatok már valamit kezdeni azzal a programmal?

(Mielőtt az az egyetlen példány is megsemmisül?)

2021. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostmár engem is érdekel, hogy melyik program az?

Vagy, hogy mivel kapcsolatos?

2021. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örök titok marad.
2021. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!