Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltüntek a Microsoft alkalmazá...

Eltüntek a Microsoft alkalmazásaim?

Figyelt kérdés
Szükséges volt a gépemet alaphelyzetbe állítani. Mielőtt ez mgtörtént, szabadon tudtam használni a Microsoft szolgáltatásait (PoverPoint, Excel....), viszont mostmár csak a Microsoft saját bőngészőjében tudom megnyitni őket. Hogyan tudnám visszahozni az alkalmazásokat a régebbi formájukba?

2021. febr. 4. 18:00
 1/2 dddddddddd2 válasza:
23%
offic 360
2021. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem hasonló problémám volt. Az Office 365 eredeti letöltése azért nem volt jó megoldás, mert azt csak fizetés ellenében tudtam volna használni. Ha nem fizetsz, az a gagyibb verziós böngészősbe dob be. Szóval, én letöltöttem egy tört verziót netről, beaktiváltam egy programfuttatás segítségével (ez az egész összesen kb 15 perc volt) és újra megvolt az összes teljesen ingyenesen, ugyanúgy beregisztrálva a saját emailemmel.
2021. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!