Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel. Hogyan kell ebből a...

Excel. Hogyan kell ebből a feladatból megoldani az egyes feladatokat?

Figyelt kérdés

A 7-es, 10-es, 11-es volt az amit nem tudtam megoldani, online oktatás van, a tanár nem tanított meg minket rá. Helyesebben, 3 hónapig nem csináltunk mást, mint, hogy vártuk a feladatokat. Amit nem tanultunk, nem tudjuk, online hiába kerestük, de nem találtuk meg, kínai az egész, így példa nélkül, ezért szeretnék segítséget kérni. Itt a feladat:


[link]



2021. ápr. 6. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
10-11 egyszerű ha fügvény és átlag a 7. meg aktív cella: [link]
2021. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Zöldet is adtam :)
2021. ápr. 6. 18:46
 3/4 CspCsj ***** válasza:

5.

=KICSI((B2:B351;D2:D351);15)


7.

Mindig egy aktív cella van (amin a fókusz van).

Egy tartomány kijelölésénél is csak egy cella (az aktív cella) értéke változik, ha beírsz egy számot.


8.

=OSZLOP(BOX1)


10.

=SZUMHA(A2:A351;"PE";C2:C351)


11.

=ÁTLAGHA(A2:A351;"PE";D2:D351)


Megjegyzés:

1.-5. feladatoknál, a képletekben csak a 308-as sorig vannak a tartományhivatkozások.

2021. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm tőled is, hálás vagyok, oh akkor azt elírtam, nos köszi :) neked is adtam zöldet :)
2021. ápr. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!