Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A webkamerám nem érzékelik...

A webkamerám nem érzékelik egyes alkalmazások/oldalak, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval az alaphelyzet a következő:

Chatalternative-ozni akartunk, mert gondoltuk fun lehet, meg ugye nagyon unatkoztunk is, szóval miért is ne. Mivel webkamerám nincs (beépített se) ezért a telefonom kameráját próbáltam használni iVCam-en keresztül. Az iVCam-mel nem volt semmi gond. A böngészőt (opera gx) megnyitva kipróbáltam egy random webkamera tesztelős oldalon hogy jó-e. Jó volt. Felmentem chatalternative-ra, a kameránál megváltoztattam a beállítást, hogy az iVCam legyen az alapértelmezett, és az oldalnak megadtam az engedélyt hogy használhassa a kamerám és mikrofonom. Valamiért azt írta nem adtam neki jogot erre. Néztem volna róla videót, de konkrét megoldást ami most is működne nem találtam. Omegle-én és ChatRoulette-en jó volt a kamera. A beállítások is jók voltak, hiszen más oldalakon működött a kamera. Tehát a beállításokkal és az iVCam-mel nem lehetett gond. Megpróbáltam másik böngészővel, de a chatalternativeon 4 böngészőből egy sem tudta megoldani ezt a hibát, így biztos vagyok benne hogy ez nem lehetett a böngésző hibája. Eltelt 1 nap, ma is megpróbáltam. Megint átnéztem mindent, papíron mindennek jónak kellett lennie. Ma viszont már az omegle-én és chatroulette-en sem volt jó a kamera. A webkamera tesztelős oldalon viszont még mindig jó volt, szóval most teljesen nem tudom mi van. Az iVCam és a böngésző hibája nem lehet, hiszen működik a kamera azon a webkamera tesztelős oldalon. Próbáltam Wifi-n és USB-n keresztül és csatlakoztatni a telefont, különbség nem volt. A chatalternativeon most vagy nem tölt be a kamerám és csak bufferel, vagy betölté s azt írja hogy "You have denied access to your devices", ami a beállítások alapján egyértelműen nem igaz. Valaki tudja mit kéne csinálnom? Esetleg tippek?



2021. ápr. 14. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél egy tesco-s kamerát meg egy mikrofont és nem kell sz@rakodni! :)
2021. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!