Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VLC media player + 5K Player...

VLC media player + 5K Player lejátszóknál a videó vagy hang (vagy mindkettő) akadozik, szaggat, mi lehet ennek az oka???

Figyelt kérdés

Halihó!

Olyan problémám lenne, hogy a tegnapi nap folyamán a VLC media player valamiért elkezdett rosszalkodni olyan értelemben, hogy vagy a videó vagy a hang (vagy a kettő egyszerre) akadozik, szaggat és rohadt idegesítő bármilyen formátumú cuccot akarnék lejátszani rajta (Lenovo ideapad 100s, Windows 10 op). Tegnap estig minden fasza volt, de utána jöttek ezek a tünetek. Érdekesség még, hogy megpróbáltam a "gyári" Windows Media player-el illetve a Filmek+TV-n alkalmazással elindítani a dolgokat és ott zavartalanul működött minden (annyi különbséggel, hogy az srt. nem automatikusan jön be, hanem be kell állítani külön például a Filmek+TV-n, Win. media player-en meg alapból nem ismeri fől az srt.-t), majd leszedtem az 5K player progit ami állítólag valamivel jobb mint a VLC, feltettem és a probléma egy az egyben ugyan az mint a VLC-nél! Legfrissebb verzió van mindenből feltéve gépen!

Másik érdekesség, hogy a másik laptopon (HP Pavilion g series) Windows 7 van, ott is van VLC meg feltelepítettem oda is az 5K playert és semmi gond nincs! Minden faszányosan megy!

Régen is volt mondjuk ilyen probléma, de volt egy oldal vagy videó ami alapján megtudtam csinálni csak a franc se gondolta volna, hogy újra előjön ez a gond....persze most már nem találom a megoldást bárhol is kerestem! :(

Esetleg valaki valami infót, hogy mit tegyek? Előre is köszönöm! :D



2021. máj. 23. 15:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!