Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért elképesztően lassú a...

MGéza kérdése:

Miért elképesztően lassú a facebook firefox alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos nem az internet kapcsolatommal van baj, igaz a telefon néha elveszíti a routerral a kapcsolatot. De szinte minden oldal azonnal töltődik, ennél meg várok, gyakran a hozzászólók képeit se tölti be, most már az írás is késéssel megy. Érdekes mód, Edge alatt semmi gond. Mi állítódhatott el, mit kéne vele csinálnom? Ez a hiba úgy látom, rendszeresen sújtja ezt a böngészőt, ha hosszú hónapokig van fent, még minden gépnél előjött, előbb-utóbb vállalhatatlan szintre visszalassult ez az oldal, de nem értem miért.

2021. szept. 7. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak annál lassú, de itt a proci lesz kevés, a facebook hibájából. Ha ránézel a feladatkezelőre, látni fogod, hogy amikor írsz, vagy bármit csinálsz facebook-on, lehúzza a rendszer-t. Milyen procid van?
2021. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ryzen 3400G, 16Gb ram. Nem tudom, ennyire zabálná a fire az erőforrásokat? Az tudom, ha az instát sokat pörgetem akkor permanensen kiakad, összeomlik sztori nézés vagy galéria nézegetés közben, az mem túlcsordulás lehet esetleg.
2021. szept. 7. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ezzel pedig, nem kéne akadnia, nekem ryzen 5 2600x van, és semmi akadás, ugyanaz a böngésző, ami a régi procinál, ahol volt akadás. Adblockered van fent? Ha nincs tegyél fel, segít rajta.
2021. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van, működik is. Nem igazán értem. Feladatkezelő szerint időnként a deffender ugrik meg 10-20% procihasználatra meg az MS search. Firefox is hajlamos 25%-ra felugrani. Most frissítettem, majd kiderül mennyi segít rajta.
2021. szept. 7. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán a Facebook egy okádék foshalmaz.

Azóta ilyen, mióta újradizájnolták az UI-t.

Lényegében alig használható. Többször rá kell frissíteni az oldalra, hogy betöltse a kommenteket, indexképeket, vagy hogy egyáltalán elő lehessen hozni azt a fület, ahol megnyithatom a beszélgetést a messengerben... Egyszerűbb lenne felsorolni, hogy mi az, ami nem bugos rajta, mint ami igen.

Átláthatatlan is lett, egyre nehezebb rajta bármit is csinálni, így előbb-utóbb vége lesz. Főleg az idősebb generációk használják.

2021. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal hibája. Én egy viszonylag erős gépen netezek, GYK az enter lenyomásának pillanatában bejön, e-mail <2 másodperc, tévéműsor alig több mint 2 másodperc, időjárás 1 másodperc se, facebook minimum 5 másodperc.
2021. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A facebook az új felület óta szar és lassan tölt be mindegy milyen géped van.
2021. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!