Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IBM Notes archív leveleket...

IBM Notes archív leveleket Microsoft Outlookban meg tudom nyitni?

Figyelt kérdés
Az IBM Notes archív levelek egy archív fájlban vannak elmentve. Kérdés, hogy ezt az archív fájlt valamilyen módon Outlookban meg lehet e nyitni?

2021. szept. 8. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ingyenesen nem, fizetos alkalmazasok vannak. Ha meg mukodik a notes (ervenyes az ID fajlod), akkor egerrel at tudod oket huzni az outlook-ba.
2021. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez jó, köszönöm!

Csak hosszútávon nem működő képes... A Notes csak korlátolt ideig lesz elérhető sajnos. Ezzel az egérrel való áthúzással pedig csak ugye megnyitni tudom, de elmenteni sajnos nem.

2021. szept. 8. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt mondom: Outlook-ba at tudod huzni a leveleket, onnantol akar le is tudod menteni pst-be vagy barmibe amit az outlook tamogat.


Kitalalom: IBM?

2021. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, IBM!

Az Notes egy.eml kiterjesztésű fájlként menti el a leveleket. Ezt én meg tudom nyitni Outlookban, de csak olvasásra, viszont onnantól kezdve nem tudok vele mit kezdeni. Se menteni, se továbbítani.

Bár lehet, ez azért van, mert az Outlook on the Web-et használjuk, tehát böngészőn keresztül. Nem a barátom az új rendszer 😛

2021. szept. 8. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Van a gepeden telepitve outlook is, nem?
2021. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez munkahelyi téma... Távoli asztalon dolgozunk, nem tudunk telepíteni semmi, és csak az Outlook on the Web áll rendelkezésre. Csak ugye az elmúlt 7 évből származó archív leveleimre (IBM Notes) rohadt nagy szükségem lenne.
2021. szept. 8. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Attol h. munkahelyi tema, attol meg lehetne outlook a tavoli gepen is. Ha nincs, akkor bukta, a webesbe nem tudsz leveleket importalni, marad a Notes archivjanak bongeszese.
2021. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem... Hát szomorú 😀

Mindenesetre köszönöm a segítséget! 😉

2021. szept. 8. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Legy eros, nem vagy vele egyedul, mindenki mas is anyazik.
2021. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!