Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítési hiba(videó)?

Windows telepítési hiba(videó)?

Figyelt kérdés

Adott egy Laptop, amit tanulásra, illetve filmezésre használok. Ebben egy 1 magos egy szálas Atom Proci és 2GB RAM van, Windows Vista Starter 32Bites rendszerrel. Tudom-tudom, ezen menne a W7 is, de az idővel belassul, ezért a Vista van rajta. Ma újra raktam, de amikor bootolna, megjelenik a boot logó, de mielőtt elkezdene mozogni, kékhalálozik. Ugyanez, ha W7-et próbálok rárakni.

[link]

A videóban látható a jelenség. Csökkentett módban, és javítás módban sem jó. Csak Legacyban tud bootolni, rufussal így írtam ki.

Tippek, hogy mi okozhatja?



2021. szept. 18. 18:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, most látom, hogy a Bill kijavította a profit, nem Atom, hanem Celeron.
2021. szept. 18. 18:04
 2/7 A kérdező kommentje:
Procit*
2021. szept. 18. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Vírusosnak érzékeli a pendrive-t.

"...sk for viruses on your computer...." 15 mp-nél látszik, csak nehéz ott megállítani. Próbáld másik pendrive-al, ne tegyél rá mást csak a telepítőt. "...CHKDISK / F..." ilyet is javasol még. Szóval szerintem ezzel van a baja. Esetleg próbáld másik USB-ben, ha van több.

2021. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Azt írja, kékhalál hiba bár 15mp-nél látszik, de nem a hiba kód, hanem az, amit alapból szokott kiírni a windows. Kérdező, küld el nekem, a hibakódot, ami így néz ki:


0x01010 valami, ez a formátum, utána megmondom mi a hiba.

2021. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Másrészt had javítsalak ki, nem lassul be, a Win 7. Nem kioktatni akarlak, csak az a lényeg, ha egy operációs rendszer belassul, akkor, az az, amikor a felhasználók, mindent telepítenek, és minden egyidőbe fut, mert nem figyel ezekre.
2021. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok. Te ezt a hibaüzenetet kapod.

[link]

2021. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 de jó szemed van :)

kiszedtem a videóból, ez [link] a villanásnyi hiba 15 másodpercnél (csak hogy a @kérdező is lássa)

2021. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!