Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Glamour napok applikáció...

A Glamour napok applikáció nem működik?

Figyelt kérdés

Tegnap megvásároltam az app-en az online katalógust a kuponokért, ami ugye 6-11van. Ebből kifolyólag, ha beváltok egy kupont, akkor elvileg nekem 11 éjfélig lehetne felhasználnom, tavaly is így volt. Beváltottam, de előfordult, hogy csak később volt időm felhasználni. Most viszont nagyot néztem, amikor azt írta ki, hogy ha beváltom a kupont, 1 órám van felhasználni. Azt hittem app hiba, így kipróbáltam egy felesleges kuponnal, de valóban elindult a számláló.

Tudja valaki, hogy ez miért van??

Előre is köszönöm, ha tud Valaki segíteni!


2021. okt. 7. 06:42
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Azt írja, hogy már csak 40 percem maradt felhasználni a kupont, de a számláló még több, mint 6 órát mutat. És elvileg még 3 napom van. Sehogy sem jön ki a matek :D Érti valaki?

2021. okt. 7. 07:03
 2/2 anonim válasza:
Bugos.
2021. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!