Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Trainstation vonatos játéknak...

Trainstation vonatos játéknak mi az értelme? Akik sok éve még mindig játsszák(sokan órákig naponta) mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés
Üdv én kb 2014 ben kezdtem, ajánlás után, 2 max 3 évig elvoltam vele, de aztán sokáig nem játszottam több "újrakezdésem " volt, (természetesen a játék az eredményeket stb megtartotta tehát nem szószerint elölről kezdem) most 2 év után megint elszántam magam megint játszom, kb 1 nap alatt megint monoton uncsi... A játék FB csoportba is benne vagyok (évek óta) ott több tag írta, hogy sok éve játszik van aki 10--- és még nem unja élvezi, . Szeretném megkérdezni mert valahogy még mindig nem értem a játék lényegét, jönnek mennek a vonatok az állomásomra oké, de ebbe mi a játék? Az hogy épitem az utcákat? (ill tudom, vannak a gépi szerződő felek). köszi ha valaki segít.
2021. okt. 14. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"A játék FB csoportba is benne vagyok (évek óta) ott több tag írta, hogy sok éve játszik van aki 10--- és még nem unja élvezi"

Őket megkérdezted? Mit mondtak? Mert 10+ év után már csak tudhatnak valamit! :)

2021. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is toltad 3 évig.mi értelme volt 1 év után is még játszani vele?
2021. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es természetesen megkérdeztem, aki válaszolt azt írta leköti, sablonos dolgokat kb ennyi elvan vele, ezt írta kb aki írt. Engem pont az érdekel aki ismeri a játékot, és sok éve játsza az mi jót talál benne, hátha én valamit nem jól csinálok, és ezért unom.



2 es egyszerű akkor még újdonság volt, állomást építettem stb.

2021. okt. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!