Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TeamViewerhez hasonló programo...

TeamViewerhez hasonló programot tudtok ajánlani? Windows 10-ről kellene WinXP-t irányítani. TeamViewer ismeretlen hibát ír.

Figyelt kérdés
Távoli asztali kapcsolat meg azért nem jó mert a program amit indítanék kiírja hogy Távoli asztali kapcsolaton nem futattható.
2022. márc. 2. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Napokban láttam, de nem próbáltam. [link]
2022. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg a platformfüggetlen VNC protokollon keresztül - példának okáért ott van Windows XP alatt (is) futó VNC-megoldásnak az ingyenes és nyílt forrású TightVNC: [link]


Vagy ott van egy másik protokoll, a Nomachine által fémjelzett NX: [link]


Vagy ott van az ugyancsak saját protokollon alapuló, személyes használatra ingyenesen használható Anydesk: [link]

2022. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1: Sajnos a Distant Desktop hivatalos oldala szerint a Windows XP nincs a támogatott operációs rendszerek között:

"What operating systems are supported?


Distant Desktop is compatible with the following operating systems: Windows 7, Vista, 8, 10, Windows Server 2000/2003/2008, 32-bit and 64-bit."

[link]

2022. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"kiírja hogy Távoli asztali kapcsolaton nem futattható"

Akkor erről ennyi...

Játszani vagy videót nézni akartál..?

2022. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi kipróbálom.

4/4 TV Tuner kártya programja. Előszedtem a régebbi gépem hozzá mert Win10 el nem kombatibilis, még WIN7-el se volt tökéletes csak az xp-n

2022. márc. 2. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen TV tuner?

Rendszer felismeri?

Eszközkezelőben szerepel ( [link] )?

Mert ha igen, akkor valamilyen alternatív lejátszószoftverrel - például akár VLC Media Playerrel - áthidalható a dolog.

2022. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

USB Hybrid LV5HD.

Eszközkezelő felismeri, Viszont felvétel kezdetekor vagy felvétel leállításakor elmegy az adás. Jobbik esetben csak a programot kell újra indítani, vagy az eszközt újra csatlakoztatni, legrosszabban meg az egész gépet kell újraindítani. Sőt olyan is volt hogy a élő műsor ment, felvétellel együtt viszont maga a felvett tartalom egy kép nélküli videó volt zúgás kiséretében.


(kipróbáltam ismerősnél laptopon is, ott meg maga a felismerés is bajos volt, konkrétan olyan volt mint ha 5 másodpercenként ki-be huzigáltam volna az eszközt, úgy dobálta le)


Igen VLC-t hallottam hogy abban is lehetne, digitális DVB-T (földi MindigTV adás megy is) viszont a Coax helyett a RCA/Kombozit (Sárga, piros, fehér csatlakozó) jelet kéne átvinni. olyat a VLC-ben én nem találtam, sőt más programot se ami azt átviszi.

2022. márc. 2. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez így Rdp-vel nem fog menni.

De miért nem VirtualBox-ra telepítesz egy XP-t, annak átadhatod az USB eszközt, win10-hez így nem kell driver. De így is valószínű csak teljes képernyőn tudsz tvt nézni.

2022. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!