Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látom a barátnőm...

Miért nem látom a barátnőm sztoriját Facebookon?

Figyelt kérdés

Eddig mindig láttam, azonban pár hete hiába tesz ki sztorit, nem látom. De mások igen.

Megnéztük nála a beállításokat, és nem vagyok a kivételek között. Szóval elvileg látnom kéne.

Nagyon idegesít minket a probléma. :D


Érdekes továbbá, hogy a Messengeren a régi profilképem látja, de már új van.


Mindkettőnknek le van frissítve a Messenger és a Facebook is.


Ötlet?



2022. márc. 6. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert a csajod mostmar más pasiknak mutatja a sztoriát. Kihült, ez a kapcsolat,mint a spájzba felejtett pálinka!
2022. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Jobb ha néhány sztoriról nem tud az ember.. 😁
2022. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia van olyan beállítás a történet megosztásánál, hogy láthatóság és ha a láthatóságot átállítja egyénire, akkor csak azok tudják megnézni, akiknek a nevénél a pipát bent hagyja, hogy ő megnézheti a történetemet.


De ha a TE neved mellől a pipát kiveszi, akkor neked úgy fog tünni, mintha nem posztolna semmit.

2022. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy megnéztünk minden beállítást nála és nálam is.

Ott van, hogy kik láthatják (egyéni beállítása van) és ki vagyok pipálva nyilván én is.

Szóval ezért nem értjük, hogy miért nem látom.

Ráadásul úgy van beállítva neki, hogy instára is kirakja automatikusan a sztorikat, és instán meg látom mindig. Csak Facebookon nem. Tök érdekes.


Nem kell egyből arra gondolni, hogy más van a dologban. 😂

Főleg, hogy meg is néztük ketten a beállításokat, és állandóan bejelentkezve hagyja a gépén a Facebookját. Szóval bármikor belenézhetnék. Akárcsak a telójába is, mert tudjuk egymás kódját. :)


Én konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy milyen hibára utalhat. Valaki találkozott már ilyennel?

2022. márc. 7. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Csajod manipulal. Bepipaltap meg ott voltál. Utána meg kivette , masnak mutogatja magát, ez van. Tálat nalad jobb pasit. Mád magyarázat erre szerintem nem nagyon van
2022. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ahha...ezzel csak az a probléma, hogy a baráti körrel voltunk vasárnap kirándulunk és közös képet rakott ki. Rajta volt mindenki.

Amikor rakta ki, kíváncsiak is voltunk, hogy megjeleníti-e nekem. És ahogy kirakta, megnéztük, és ki voltam pipálva. Előtte és utána is. :)

2022. márc. 10. 09:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Kirándulni*
2022. márc. 10. 09:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg mindenki ennyire féltékeny és gyanakvó?
2022. márc. 10. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet neked, vagy a őneki próba kipróbálás szerűen fel kéne egy kis időre függeszteni valamelyikőtöknek a Facebook profilját, mert addig is frissül a Facebook fiók deaktívált állapotban, majd utána visszaállítani a Facebook fiókot és a messenger alkalmazást is újra telepíteni és azután már majd csak jól fognak működni a dolgok.

Más ötletet most így nem tudtam kitalálni.

2022. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki a csajodat a baráti tarsosagodbol dugja! Mit nem értesz ezen? Amúgy nem nem vagyunk féltékenyek, de hihetetlen h ilyen apró dolog a legnagyobb problèmad!
2022. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!