Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért mutatja ezt a Messenger?

Miért mutatja ezt a Messenger?

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma, hogy a messenger azt mutatja, hogy zöldben vagyok vagyis fent vagyok, de közben én nem is vagyok fent.


Az internet és a messengerben a láthatóság is ki van kapcsolva, de mégis azt mutatja.


Ez hogy lehet?

Van rá megoldás?



2022. ápr. 28. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Már tíz éve is összevissza jelezte ezt az állapotot, ahogy az üzenetek kézbesítési (és "látta") állapotát is.
2022. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem úgy szokott előfordulni, hogy miután kilépek a messengerből és lezárom a netet még akkor is egy darabig elérhetőnek mutat, miközben a netet réges rég lezártam.


Ezért van az, hogy egy kis időre még a telómat is ki kell kapcsolnom, majd újra indítom és akkor már tényleg nem jelez elérhetőnek a messengeren, mert már nincs egy készülék sem, amelyen aktív lenne a profilom.


Ezért egy kis időre miután a netet lezártad a telódon egy kis időre kapcsold ki a telódat is és utána indítsd újra és már nem mutat elérhetőnek a messengeren.

2022. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!