Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 operációs rendszerr...

Loki69 kérdése:

Windows 10 operációs rendszerrel vettem a laptopomat.Nem kaptam hozzá semilyen telepitő lemezt,vagy hasonlót. Most újra kéne telepíteni. Ilyenkor hogyan tudom?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A telepítő egy rejtett rendszerpartíción van. A Gépházban keresd meg a helyreállítást.
2022. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Letöltesz egy telepítőt ncore-ról. Kiírod DVD-re vagy csinálsz telepítő pendrive-ot attól függően, hogy van-e DVD meghajtód. Újraindítod a gépet, bemész a biosba (géptípustól függ, milyen gombbal kell előhozni, google a barátod), és beállítod elsődleges boot eszköznek azt, amiről telepíted. Elindul a telepítő, leformázod a rendszerpartíciót (ha nem engedi, akkor törlöd és újra létrehozod), és rátelepíted.
2022. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem èrtem mièrt lett lepontozva a kettes válaszoló, a telepítők terjesztèse nem illegális. Onnantól megy át a dolog illegalitásba ha nem megvett saját seriallal aktiválod.


Kèrdezö... Keress egy programot ami megmondja milyen seriallal lett aktiválva, pl az AIDA64is megmondja ha jól tudom. Azt írd fel vagy nyomtasd ki. Utána a dvdre vagy pendrivera kiírt telepítővel újrahúzhatod ès mikor kèri akkor megadod neki.

2022. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

#3 voltam. Ez a kis program a Microsoft saját gyártmánya. Ez megmondja neked a serialt amivel telepítve lett:


[link]

2022. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
#3 Részemről azért, mert a kérdezőnek van Windows 10 a gépén telepítővel együtt, amit csak speciális esetekben kell megkerülni. Normál esetben a helyreállítás megfelel az újratelepítésnek.
2022. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 "a telepítők terjesztèse nem illegális"

Épp ezért, érdemes inkább a MS hivatalos oldalát ajánlani...

2022. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Telepítőt a hivatalos oldalról érdemes letölteni. A kulcs pedig nem kell tudnod, hisz OEM Windows esetében a gép tudja.


#4


Ez nem a Microsoft programja.

2022. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

#5 A helyreállítás a legritkább esetben oldja meg a vindóz problémáit.

#6 A Micro$oft hivatalos oldalán több vírus van, mint egy átlagos torrentoldalon.

2022. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
73%

Dehogy mész az nCore-ra... Egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek van nCore accountja.

Egyszerűen felmész a Microsoft oldalára és az ott megtalálható Media Creation Tool eszközzel elkészíted a saját telepítődet (DVD vagy pendrive). Teljesen felesleges mindenféle kerülőutakat és kiskapukat keresni, amikor a gyártó maga ajánlja fel neked a lehetőséget...

2022. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Kivéve, ha a gyártó által felajánlott lehetőség nem működik. A Micro$oft esetében általában ez a helyzet.
2022. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!