Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootol a Windows XP?

Miért nem bootol a Windows XP?

Figyelt kérdés

Szépen be rakom a CD-t, A tárhely módot IDE-ra állítom, Legacy Supportot(vagy Bootot, elfelejtettem mi a neve) kikapcsolom, a CD meghajtót

legfelülre viszem a boot listán, elmentem a beállításokat, újraindul a gép, de nem bootol. Először az volt a hiba hogy rossz volt a BIOS elem (a valós idejű óra miatt nem tudtam róla), ezt cseréltem. Mit csináljak?



2022. jún. 16. 13:01
1 2
 11/20 ludicrousSpeed ***** válasza:
Arra a dosbox való nagyeszű, nem egy elavult, unsupported rendszer netre kötve...
2022. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De én Windows XP-t szeretnék telepíteni. Használtam rengetegszer, bevált.
2022. jún. 16. 19:02
 13/20 anonim ***** válasza:
Én már a win7-et sem bírtam bootra késztetni (vagyis eljut a nyelvválasztásig de se usb egér se billentyűzet) úgyhogy az XP méginkább felejtős. VirtualBoxot nem szeretni kell hanem használni.. :)
2022. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezen a PC nem ment a Win 7 se, nyugi. Megnézem, mégegyszer, utoljára a Virtualboxot.
2022. jún. 16. 19:15
 15/20 Szirty ***** válasza:
24%

"Ugye még véletlenül sem olyan gépre akarsz XP-t telepíteni, aminek net elérése lesz?"


Mert az ördögtől való ugye? :)))

2022. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Tehát van egy ősrégi PC, amin régi DOS játékokkal akarsz játszani, és ahelyett, hogy tennél rá egy lightweight Linuxot meg egy Dosbox-ot, kínlódsz egy XP-vel, amit ráadásul ki akarnál engedni a netre, ahonnan 2 perc alatt telemegy malware-ekkel?

Brilliáns!

2022. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szirty ***** válasza:
32%

Nálunk is mennek XP-k net kapcsolattal a cégnél ma is.

Nem mennek tele 2 perc alatt semmivel.

12 éve működnek így!

2022. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
#17 Melyik cég is az? Csakhogy nehogy ahhoz a céghez menjek dolgozni ahol XP-t adnak munkaállomásnak az embereknek.. :(
2022. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Végül VirtualBoxal Win 98 lett. Egyébként hónapokig használtam XP-t nettel, soha egy vírust nem szedtem össze. A PC-m (amin másodlagos OS-ként ment volna) 2013-as, HP ProDesk G1 400 MT.
2022. jún. 17. 13:57
 20/20 Szirty ***** válasza:

"ahol XP-t adnak munkaállomásnak az embereknek.."


Azt ki mondta neked hogy XP-t adnak munkaállomásnak embereknek?

Szó sincs ilyesmiről.

2022. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!