Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win11 nem támogatott gépen,...

Win11 nem támogatott gépen, van akinél dobott valami hibát? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
A win 10 aránylag jól fut a pc-n, de 11-re nem jó ahogy értesített..., viszont láttam a telepítőben lévő ESD kicserélésével hogyan lehet telepíteni.

2022. szept. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem támogatott? Nem lehet hogy csak a TPM nincs engedélyezve a BIOS -ban?
2022. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

- A telepítők általában "Wim" fájlban vannak. Ha tömörítve van a Wim akkor van "Esd"-be.

- Nem a Wim vagy Esd fájlt kell kicserélni a telepítőben, hanem a telepítőkészletében a "sources" mappában lévő "appraiserres.dll" fájlt. Innen letudod tölteni [link]

2022. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdemes kipróbálni, mert még a 10-nél is rosszabb.
2022. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Felülírtam a kicsomagolt telepítőben a "appraiserres.dll", amit küldtél (köszi). Készítettem boot ISO a mappából, WBICreator-ral. Telepítésnél leáll így sajnos.

Én ez alapján https://www.youtube.com/watch?v=5K_9ppe0E20 sikerrel jártam, remélem jó így is. Frissít is a w11. Amúgy lehetséges, hogy gyorsabb a w11, mint 0 w10? Vagy csak új opr. telepített programok nélkül még gyorsabb?

2022. szept. 15. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Utóbbi. A 11 alapból jóval lassabb, mint a 10.
2022. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. szept. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!