Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó (! ) videó szerkesztő és...

Jó (! ) videó szerkesztő és felvevő programot keresek. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami lehetőleg magyar nyelvű, vagy nem igazán bonyolult kezelni, és ingyenesen letölthető. Widows Movie Maker, és Hypercam 2 kilőve. (Próbáltam, nem igazán jöttek be.)


Valami olyasmira gondoltam mint amivel ezt a videót csinálták: http://www.youtube.com/watch?v=LsmINFTpZtw

(Konkrétan nem tudom mivel csinálták, de azok amiket eddig én "alkottam" sajnos sehol sincsenek ehhez képest...)

Videófelvevőnél (mint általában) egyik fontos szempont lenne hogy ne nagyon lassítsa a gépet.


Fontos lenne, remélem kapok válaszokat.


2010. szept. 25. 20:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Időközben egy ismerősömtől hallottam a Sony Vegasról.

Az 5.0 verziót kerestem, de nem találtam neten, csak magyarosítást. A Sony Vegas 5.0-át honnan lehet letölteni? (Esetleg csak a demo-ját?)

2010. szept. 25. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:
annak nincs demója meg kell venni vagy illegálisan le kell tölteni sony vegas movie studio cs3,cs4,cs5
2010. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy komoly szerkeszésekhez Adobe affter effect cs3,cs4,cs5
2010. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó lesz:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!