Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani egy nagyon...

Tudnátok mondani egy nagyon jó egér és billentyűzetprogramozó programot?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem meg első egerem ami jóval több mint 5 gombbal rendelkezik (10). Ezzel együtt letöltöttem a hozzá illő Logitech gaming sofvert, de úgy veszem észre folyton kitörlődik magától amiket beállítok meg újra kell indítanom az egész játékot hogy érzékelje ismét a beállított gombokat. Meg azt is hiányolom hogyha pl Windowsba vagyok akkor nem csinál külön az "Alt + Dpi 7" gombra egy másik parancsot mint a sima "Dpi 7" gomb lenyomására.


Egyszóval a mostani programot megbízhatatlannak ítéltem és kéne egy megbízhatóbb helyette. Ezért kérdezek egy tapasztaltabb véleményét melyiket kéne használnom.


A válaszokat előre is köszönöm.



2022. dec. 24. 02:16
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom mit akarsz beállítani de a #ek között volt olyan is hogy játék. Vannak játékok amikben a játékon belül is lehet állítani a gombokat(pl.: Cs:Go, Discord)
2022. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úristen az ilyenek miért írnak... fingjuk sincs semmiről de azért okoskodnak valamit
2022. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2023. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!