Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem támogatott formátum?

Nem támogatott formátum?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a filmet és azt írja a tv hogy nem támogatott formátum. (telo és onnan pendrivera onnan pedig tvre)

2022. dec. 29. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy-két fontos infó, mi a tv pontos típusa és milyen mobillal vetted fel a videót?
2022. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem felvette, letöltötte. Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy a film formátuma (legalább annyit, hogy mi a fájl név vége, .mkv?)
2022. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés itt egyáltalán?


Azt írja hogy nem támogatott formátum, mert a tv által nem támogatott formátumot próbálsz lejátszani. Nézd meg a tv leírásában, hogy milyen médiaformátumok lejátszását támogatja, és használj olyat.

2022. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi a kérdés. Olyan formátumot töltöttél le amit a TV nem kezel. Ennyi, vége a történetnek.
2022. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Konvertáld át a film formátumát olyanná ami támogatja.

Egy tipp:

Mp4-et minden mai tv támogat.

2022. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!