Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sweet.tv alkalmazás vélemény?...

Sweet.tv alkalmazás vélemény? Ha előfizetek rà nem jön csekk vagy valami szimplàn levonja a bankkàrtyàmról az előfizetést?

Figyelt kérdés

#TV #SWEET.TV #okostelefon app
2023. febr. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egymásnak ellentmond a két feltevés. Csekken utólag fizetsz be díjat a szolgáltatás használata után. Az előfizetés pedig előre kifizet egy időszakot és a már kifizetett dolgot használhatod a következő fordulónapi pénzlevonásig. A kettő egyszerre nem lehetséges, mert ha előre fizetsz akkor nincs utólagos tartozás.
2023. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez az alkalmazás Ukrajnában óriási népszerűségnek örvend. Az utóbbi időben azonban a fejlesztők elkezdték megcélozni a szomszédos országok tartalomfogyasztóit is (Magyarországról, és Cseországról biztosan tudom, hogy elérhető a szolgáltatás), és a Magyar tv csatornakínálatot tekintve azt kell, hogy mondjam, a kínálat egyáltalán nem szegényes, és amint figyelgetem, bővülni is szokott. Az alkalmazás korrektül kezeli a fizetéseket, nincs semmilyen kisbetűs rész ezzel kapcsolatban, nyugodtan elő lehet rá fizetni.

Viszont óriási hátrány lehet, hogy csak annak az országnak láthatod a kínálatát, ahol épp regisztráltál a szolgáltatásra. Tehát ha mondjuk te Magyarországon beregisztrálsz, akkor csak a Magyar csatornákat tudod nézni, és külföldön is a Magyar csatornák egy része fog menni, a sugárzási okokra hivatkozva, tehát ha mondjuk elmész Ukrajnába, vagy Cseországba, akkor sem lesznek elérhetőek a helyi tartalmak. Mivel közel állnak hozzám az Ukrán tartalmak, egy megfelelő VPN segítségével, amit nem tilt az oldal, sikerült beregisztrálnom oda Ukrajnából, és most látom az Ukrán tartalmakat rajta. De ez a probléma, ha csak a Magyar csatornák érdekelnek, téged nem érint.

Egyszóval megbízható a szolgáltatás.

2023. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Prepaid, azaz előre fizetős szolgáltatás. Ha hozzáadod a bankkártyád (vagy más fizetési módot), arról minden hónapban automatikusan levonja a díjat, továbbá átutalással is fizethetsz. Csekket nem küldenek (nevet és címet nem kell megadni), ha nem tudja levonni, kikapcsolják a szolgáltatást. Természetesen bármikor lemondatod és újra rendelheted. Ha beírod a Googleba, hogy Kedvező flotta, adnak kedvezmény kódot, éves fizetésnél 30%-ot, 3 vagy 6 hónaposra 20%-ot.

Én elégedett vagyok vele, kb. fél éve használom, szerintem ez a legjobb online TV szolgáltatás. Legjobban az tetszik benne, hogy sok csatorna műsora 7 napig visszanézhető, csak ajánlani tudom őket. Nemrég megvettem egy évre, így sokkal olcsóbb. Úgy gondolom, ha fél évig bevált, az elkövetkezendő egy évben is jó lesz, csak azt kell átgondolni, melyik csomagot kéred, mert utána a lejáratig nem nagyon tudsz módosítani.

ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!