Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A my pal on kivül melyik...

A my pal on kivül melyik böngeszö fut xp. ugyanigy?

Figyelt kérdés

Vagy win 2000 en vagy 98 on.

Ezt most egy xp röl irom :)



2023. márc. 14. 01:01
 1/7 A kérdező kommentje:
xp-n*(cim)
2023. márc. 14. 01:02
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
opera régebbi verziói simán, vagy ha van régebbi firefox telepítőd, azt fel lehet pakolni. Nekem XP-s gépen simán elmegy firefox, meg opera is, 98-ra mondom, opera, vagy a beépített saját böngésző (just for fun)
2023. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Firefox chrom-nak is vannak régebbi verziói amik futnak
2023. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem is az a lényeg, hogy mi fut rajta, hiszen a régi böngészők mind futnak, hanem hogy mi fut rajta HASZNÁLHATÓAN. A régi böngészők már rengeteg mai oldalon használhatatlanok.

Én csak a Mypalról tudok, én is azt használtam.

2023. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó firefox remekül működik, nyilván tátonganak benne a biztonsági rések, de ki támad manapság XP-t? Sehol sem fut ahonnan olyan adatokat tudnának megszerezni ami ér is valamit, ha pedig egy zsaroló letitkosítja, egye fene, formázom és újratelepítem. A WannaCry ellen amúgy jött ki patch az XP-re, csak kézzel kell telepíteni a WU nem telepíti, csak az utolsó támogatási időn belül kijött frissítésekig.
2023. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os, pl. mindenféle régebbi kormány projektben xp van még sajna, azokat megéri támadni. Ezen felül, az automatizált eszközök, ha látják, hogy egy xp van, akkor rögtön tudják hogy kell bejutni. Ha nem mész fel semmilyen gyanús oldalra, akkor valszeg nem lesz baj, de még így se garantálható. A MyPal mondjuk úgy tudom próbál biztonságos lenni.
2023. márc. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Igen.

máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!