Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépem fekete képet...

A számítógépem fekete képet és cmd-t ad ki miután feltelepítettem a Windows Server 2019-et. Hogy lehet letörölni?

Figyelt kérdés
Egy értelmes megoldást nem találtam rá angolul magyarul meg sehol nem írnak róla. Mikor bekapcsolom a gépet kiírja hogy press ctrl alt delete és utána kell bejelentkezni és utána csak a command promptot adja ki, ha azt ki xelem akkor meg csak fekete kép. Próbáltam a Windows 8-at újra telepíteni de azt se engedi ettől a xartol..

2023. márc. 16. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak nem ez jön fel neked? [link]

Ez a helyes működés, szerverről beszélünk.

2023. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy ne engedné a telepítőt nem érdekli hogy mi volt fenn előtte.
2023. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De rájöttem hogy nem ezt akartam hanem külön Virtualbox-ba akartam bele rakni. És most szeretném le törölni és vissza csinálni a Windows 8-at.
2023. márc. 16. 08:23
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezt az egész szervert valahogy le törölni.
2023. márc. 16. 08:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

🤷‍♂️🤦‍♂️😂🤣


Hát akkor fogod a win 8 telepítőt és felrakod.

2023. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem engedi azt se fel telepiteni rá megyek hogy repair your computer utána kiírja hogy continue - use a device - troubleshoot - turn off your pc

Mindent végig próbáltam és akkor is a Windows serverbe dob vissza fekete képernyő meg cmdvel.

2023. márc. 16. 08:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaa rá jöttem
2023. márc. 16. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha telepíteni akarod akkor nem repair kell neked, hanem install
2023. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Uuuu tesó! Rossz változatot raktál fel
ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!