Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Online tv szolgáltatok...

Az Online tv szolgáltatok felismerik, ha felveszem az adásukat?

Figyelt kérdés
Ha elindítok egy valamilyen rögzítő programot a PC-n miközben egy online tv szolgáltatás megy, azt a rendszerük fel tudja ismerni? Ki tilthatnak érte? (Élő előfizetésem van.) Vagy van ennek valamilyen legálisabb módja?
2023. ápr. 2. 13:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert online csak 2 hétig tárolják.
2023. máj. 7. 21:12
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
Ez nettó hlyeség, amit írsz kedves kérdező! Egy OBS recorderrel simán fel tudod venni amit a képernyőn látsz, illetve abból kivágva is adatot! Olyan nincs, hogy valami fekete képernyő lesz, csak, ha valamit elrontasz. Életemben nem találkoztam ilyennel, pedig a 90-es évek eleje óta PC-zem és nem egy képmentést csináltam képernyőről. Amúgy továbbra is mondom, iktass be külső mentési forrást, vagy digitális rögzítőt és problem solved! Ha annyira kell az a videó!
2023. máj. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én SimpleScreenRecorderrel szoktam felvenni, és semmi probléma nincs a felvétellel. Mindig TV Go-ra van előfizetésem.

A saját használatra történő rögzítés egyébként legális.

2023. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 A DRM pedig igen létező dolog és bizony, fekete képet fog felvenni, ha szolgáltatónál van. Pl Netflix, Disney+. Telefonon úgyszint van DRM.
2023. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-es nevetve veszem fel a netflixes filmeket külső digitális rögzítővel! Soha nem volt vele gondom! Próbáltam már DVD lejátszóval is rögzíteni, az is ment! Amúgy meg ki az a sötét elborult, aki egy telefonon néz filmet? OBS-s recorderrel nekem PC-n soha nem volt fekete képernyő!


Még egyszer mondom, otthoni használatra legális a rögzítés, eladni, megosztani nem illegális! de vhs, dvd, digitális recorder, pc-recorder bármi játszik!

2023. máj. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!