Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Messenger miért lett egy...

A Messenger miért lett egy ilyen szinten használhatatlan romhalmaz?

Figyelt kérdés
A linkeket nem lehet rajta megnyitni, mert hibásnak írja a linket. Ha videót küldenek nekem az nézhetetlen, mert annyira lerontja a minőséget. A "látta" funkció már egyáltalán nem működik, mindig az aktuális időt írja pl lehet hogy valaki már este 8-kor megnézte az üzenetet, de ha én rámegyek másnap 9-kor akkor azt írja ki hogy "látta: 9:00" holott az illető órák óta nem volt elérhető. A legújabb, hogy már az üzeneteket sem akarja elküldeni, azt írja ki hogy connecting (de közben a googlet használom és youtube-on megy a zene szóval nem a net a baj). Akkor 2-3x újra kell indítani, mire elküldi. Azt sem írja ki ha üzenetet kapok, van hogy nem is csipog, külön meg kell nyitnom és fel-le kell húzgálnom a chatet mire bedobja az új üzenetet. Elég régóta használom ezt az appot, és nem akarok itt boomerkedni hogy régen minden jobb vót', de tényleg jobb volt. Hibák voltak persze mindig, de ez már konkrétan egy használhatatlan romhalmaz. Hogy lehet egy egész patentül összerakott appot ilyen szinten lerontani?

2023. jún. 16. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook egyre kevésbé törődik a hibák kijavításával. Tudják és visszaélnek azzal, hogy kb. monopolhelyzetben vannak, illetve a felhasználók nagy többsége függő, ezért amíg valamennyire működik, addig úgyis használni fogják.
2023. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Miért? Azért hogy mindenki útálja. Így próbálnak leszoktatni róla. Használj mást.
2023. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook Messengere soha az életben nem működött "Patentul". Ne keverd az MSN Messengerrel :) Na az volt a jó!


Azért lett ennyire elcseszve a Facebook is, a Messenger is, az Insta is, meg úgy kb minden, amihez a Facebook hozzányúlt, mert el van hanyagolva, nem foglalkoznak vele, és csak értelmetlen frissítésekre pazarolják az időt (Lásd az SMS-ek kezelése a Messengerben, vagy a történetek a Messengerben). Félre ne érts, biztos használja őket valaki, de miért nincs jó helyen a történet csak a Facebookon, és az instagramon? A Messenger nem erre való, a nevében is benne van, hogy csevegésre kell használni. Ezen kívül a reklámok is elárasztják még úgy is, hogy a Facebook tele van velük. Egyszóval a Facebook el van szálva magával, ezért van az, hogy már rég áttértem Telegramra, és Discordra, a Facebook meg bekaphatja. Félévente egyszer-kétszer, ha megnyitom.

2023. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vicc az egész, egyetértek. Erősen lejtmenetben vannak az elmúlt években. Tökéletes soha sem volt, de használható azért igen.


Hibák, amikkel mostanában találkoztam:

- random lefagy a kezdőoldalon

- csomót várni kell, mire létrejön a hívás

- sok képnél brutálisan laggol a görgetés

- videók minősége minősíthetetlen

- egyszer be sem töltötte a beszélgetéseket, csak a beszélgetések hátterét

- keresés is használhatatlan multitasking közben, mert mindig visszaugrik a legújabb üzenetre


Mondjuk az üzenetek rögtön megérkeznek, és a hívások is megjelennek, de volt ezzel is problémám korábban, most szerencsére nincs.


A kivett értelmes funkciókról ne is beszélve, például a szavazások szerintem elég jók voltak... persze volt bent sok hülyeség is.


A legnagyobb probléma, hogy a legtöbb ismerősömmel nem lenne más közös platformunk, ezért egyelőre megkerülhetetlen ez a szutyok. Valószínűleg sok-sok millió ember is így van vele, ezért a Meta megtehet bármit. Tényleg a használhatatlan kategória már körülbelül.


iOS-en is ilyen hulladék, vagy csak Androidon?

2023. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok


Meg persze a csatlakozásos probléma, van netem, a Messenger szerint meg rohadtul nem. Kezdőlapon frissíteni kell egyet, utána általában jó szokott lenni.

2023. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

...és a fentiek ellenére még mindig milliárdnyi ember használja és nem hajlandó megbízhatóbb és stabilabb platformra átköltözni.


A "közösségi" oldal pedig inkább "antisocial média"

2023. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!