Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell szakszerűen...

Hogyan kell szakszerűen törölni a VirtualBox programot Win 10 Prof-nál?

Figyelt kérdés

Win 10 prof 64 bit az op rendszer a gépemen. A VirtualBox-6.0.12-133076 program van telepítve. Ez alatt fut a Win 7 32 bit.

A probléma a következő:szeretnék XP 32 bit-es oprendszert felrakni a Win 7 helyett, mert egy olyan régi programot szeretnék futtatni, ami csak XP alatt futott. Nem akarom megtartani a win 7-et, hogy ne foglaljon fölöslegesen helyet. Azt szeretném kérdezni, hogy ha letörlöm a VirtualBox programot, akkor visszakapom azt a részt a HDD-n, amit elfoglalt. Amikor felraktam, akkor 40 GB helyet hagytam neki. Ha most letörlöm a programot, akkor ezt a helyet visszakapom, vagy elvesztem, mert nem fog a gép rálátni és úlyabb helyet kell neki biztosítanom?


2023. jún. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a programot kell törölni, csak a benne létrehozott virtuális gépet. A listában jobb klikk/eltávolítás - minden fájl törlése (de le is vezeti hogy melyik lehetőség mivel jár). Akár dinamikus, akár fix helyet foglalt le a virtuális gép, a hozzá tartozó konténerfájlt ezzel letörlöd és a foglalt terület felszabadul.
2023. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Sajnos, nekem nem engedi az eltávolítást! Nem értem, hogy miért. Megjelenik ugyan, de csak halványan. Nem enged belépni.
2023. jún. 18. 16:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg van, hogy miért nem engedte, mert futott a win 7 is. Miután leállítottam, már engedte!

Köszönöm a tippet!

2023. jún. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!