Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen app Apple Watch-ra?

Van ilyen app Apple Watch-ra?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy olyan appot Apple Watch-ra ami egy személyreszabható időzítő egyedi névvel és ikonnal ami méri közben a pulzusszámot, úgy néz ki mint egy edzés alkalmazás de valójában nem edzést mér hanem tudatossággal töltött percet. És az adatokat az Apple Health tudatossággal töltött percek kategóriájába importálja az általam megadott egyedi névvel és ikonnal. Ez azért nagyon fontos (ez a legfontosabb tényezője az egésznek) mert amikor megnyitom iPhone-on a Fitnesz appot és legörgetek a tudatossághoz akkor ott kéne megjelennie az egyedi névnek és ikonnak! Letöltöttem pár appot amibe meg lehetett adni egyedi nevet a tudatossággal töltött percekhez (egyedi ikont még egyiknél sem lehetett beállítani) de egyik sem volt jó mert az általam megadott egyedi név helyett az alkalmazás nevét írta ki a tudatosságnál a Fitnesz appban. És ez azért baj mert én 3 féle egyedi tudatosság kategóriát szeretnék léterhozni egy appban. Valaki tudna segíteni? Lényegében egy olyan focus timer kéne nekem ami méri a pulzusszámot és az adatokat meg tudja jeleníteni a Fitnesz appban a tudatosságnál az általam választott egyedi névvel és ikonnal. És lehetőleg ingyenes legyen mert nem tudok és nem is akarok pénzt költeni egy appra! Ha nem létezik ilyen app akkor valaki időt tudna szánni arra, hogy készítsen egyet? Én nem tudok programozni. Lehetőleg úgy nézzen ki Apple Watch-on az app mint az eredeti edzés app de edzés helyett csak tudatossággal töltött perceket mérjen. Előre is köszönöm!

2023. jún. 27. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Hogy mit akarsz, kislányom?
2023. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető ezen???
2023. jún. 30. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi...
2023. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!