Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Beléptem az Internet bankomba,...

Beléptem az Internet bankomba,és az Avast feldobott egy ablakot,hogy megfigyelik Önt. Ezt csak azért csinálja mert azt akarja,hogy megvásároljak további dolgokat hozzá,vagy tényleg megfigyelnek?Többször is kíírta már.

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért dob figyelmeztetést, mert van a gépeden nyomkövető cookie. Zárójelben jegyzem meg, hogy a nyomkövető cookie nagyon is gyakori. De ez ebben az esetben nem azt jelenti, hogy a cookie azt továbbítja, hogy mit csinálsz a egy bank weboldalán, hanem csak azt, hogy a nyomkövető cookie-t elhelyező oldal előtt/után melyik oldalt látogattad meg vagy mire kattintottál.

És valóban, ezzel a figyelmeztetéssel informál is, hogy a fizetett verzióban erre is van védelem.

2023. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reklám. Mondjuk elég tisztességtelen reklám (pedig egyébként szeretem az Avastot), de nem kell vele foglalkozni. A "megfigyelést" nem úgy kell értnei, hogy ott leskelődnek mögötted. ;-)
2023. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Avast ezt csinálja a barátom gépén is, szerintem is reklám. Vedd meg,erre próbál rávenni.
2023. jún. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maga az Avast figyel meg téged, töröld le a francba, teljesen fölösleges. Defender bőven elég.
2023. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt egyedul az a hulladek virusirtonak nevezett virus ami megfigyel annal meg egy kikapcsolt defender is jobb, nem hogy meg egy bekapcsolt, minel elobb torold le a geprol es hasznald a sima defendert
2023. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!