Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rejtélyes android probléma,...

Rejtélyes android probléma, valaki találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja problémák vannak a telómmal, de sajnos nem jövök rá, mi okozza. Először a játékoknál vettem észre, ahol videókat lehet nézni jutalmakért, hogy egyetlen videót sem tudok már megnézni... utána az összes többi alkalmazás elkezdett bekrepálni, pl. Gmail főoldalra még enged belépni, de az emaileket megnyitni nem tudom. A bankom applikációjánál csak a kezdőképernyőig jutok, tölt, de semmi. Penny, DM hasonló vásárlós appoknál is a főoldalig engedi elindítani, de utána bárhová kattintok, csak tölt, tölt a végtelenségig, de végül semmit nem tölt be. Most már ott tartok, hogy szinte az összes alkalmazás használhatatlan, elindul, de aztán sehova, semmit, semerre...

Telefon tipus: Huawei P30 Pro új kiadás (2 és fél éve vásároltam)

Szoftver verzió: 12.0.0.149

Net: DIGI Szolgáltató: Yettel (az internettel elvileg semmi probléma, böngészőből megy minden, az appok wifiről és mobilnetről SEM)

Szabad tárhely van bőven, ezen kívül minden funkció működik. (Illetve kissé gyorsabban merül a szokásosnál egy ideje, de ez minden telómnál így volt 1-2 év után.)

Nem igazán tudom, mit kezdjek vele, hol keressem a hibát, ilyennel még sosem találkoztam.

Ha bárkinek bármi ötlete van, kérem segítsen!

Köszönöm szépen!



2023. júl. 5. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Újraindítani próbáltad a telefont?
2023. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam újraindítani, sajnos nem történt változás.
2023. júl. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!