Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Wordben (nagyon régi verzió,...

A Wordben (nagyon régi verzió, de ezt szeretem) az alsó és felső margó eltűnt. A "Lap elrendezése->Oldalszegélyek->Nincs" úton (de eleve a Nincs él, csak újra rákattintok) alkalomról alkalomra elő lehet csalogatni, de nem marad úgy. Mit állítsak be?

Figyelt kérdés
A Margóknál be van állítva, mégse jelenik meg.

#fölső margó
2023. szept. 2. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"nagyon régi verzió"...de azért ne szégyelld ideírni a verziót, sokan használnak régit...szintén megfelel.

2003, 2007,stb?

2023. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, 2007-es.
2023. szept. 2. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem...? 🤣
2023. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam olvasgatni a verziószámot, mert a legkevésbé se érdekel. De most megnéztem neked, hogy ne legyen okod olyan hangosan röhögni, annyi.
2023. szept. 2. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha többoldalas, akkor két oldal között, ha egy oldalas, akkor a lap alsó vagy felső szélén duplakatt.
2023. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire ez a sértődés..., nem akartalak megbántani.
2023. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na, micsoda pofonegyszerű megoldás! Hát ez varázsige volt! És úgy is maradt! Köszönöm!
2023. szept. 2. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Csak puszta jószándékból írom, hogy a 2007-es verzió borzalmasan elavult és sebezhető. Konkrétan egy nyitott ablak a hackereknek. Az, hogy szereted vagy nem.. én is szerettem az Xperia X10-esem mégsem tudom ma már használni.


Pont tegnap néztem utána, a Microsoft éppen nem rég volt kénytelen kiadni egy security upgrade-t a 2007-eshez, mert olyan biztonsági rést fedeztek fel benne, ami a hardvert is tönkrevághatja. Emellett éppen csak 2300+ sebezhetőséget diagnosztizáltak benne jelen állás szerint, ami napról napra csak növekszik…


Nem véletlenül nem ajánlott használni ma már Windows XP-t, sem Windows 7-et.


Aztán ha véletlen eltűnik egy-két fontos dolog a gépedről, esetleg az elavult verziók miatt bejut egy zsarolóvírus a rendszerbe, akkor mindjárt megy, hogy “szar Windows”.

2023. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megfontolom.
2023. szept. 2. 22:50
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 "Konkrétan egy nyitott ablak a hackereknek."

Jah.

Az ugye megvan, hogy ahhoz, hogy te Wordön keresztül be tudj hatolni egy gépbe, ahhoz egyéb, nagyon könnyen kiszúrható dolgokat is véghez kell vinned? Ez nem az oprendszer, ami a gép erőforrásait kezeli, és nem a böngésző, ami közvetlenül kapcsolatban van az internettel. Wordön keresztül feltörni egy gépet csak akkor lehetne, ha előbb sikerül rávenni a célszemélyt, hogy egy megfelelően manipulált dokumentumot megnyisson. Amit 99% eséllyel kiszűr az antivirus, mielőtt még bármi bajt tehetne. De ha valakit már rá lehet venni arra, hogy bármit megnyisson, akkor az egyrészt már rég rossz, másrészt 99%, hogy nem Word dokumentumon keresztül fognak bepróbálkozni nála.


"Pont tegnap néztem utána, a Microsoft éppen nem rég volt kénytelen kiadni egy security upgrade-t a 2007-eshez, mert olyan biztonsági rést fedeztek fel benne, ami a hardvert is tönkrevághatja."

Nosza, erről kérlek, másold be a hiteles forrást!


Egyébként lepődj meg, de egy normális antivirussal, tűzfallal, meg némi tudatossággal még egy XP is megfelelően biztonságos lehet. Mint ahogy bénán beállítva, helytelenül használva egy Win10-zel is simán be lehet nyelni egy zsarolót. Ettől függetlenül más szempontból sem tanácsos már XP-t használni, legalábbis ha az ember új gépen, és aktuális szoftvereket akar használni, akkor nem ajánlott a használata. A legtöbb új szoftver már nem is fut rajta, használhatóbb böngészőből is már csak a MyPal az, ami létezik rá.


"Aztán ha véletlen eltűnik egy-két fontos dolog a gépedről"

Akkor az NEM a 2007-es Office miatt fog eltűnni. Egyébként is nagyon ajánlott mindenről, ami kicsit is fontos, biztonsági mentést készíteni, és azt a géptől elkülönítve tárolni. Nem azért, mert a Wordön keresztül fogják majd meghekkelni a dokumentumokat, hanem azért, mert mondjuk a merevlemez, vagy SSD is bekrepálhat, és akkor legjobb esetben is csak többszázezer forintért tudják azt lementeni, már ha egyáltalán lehetséges.

2023. szept. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!