Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kdenlive miért nem tudja...

A Kdenlive miért nem tudja kezelni a konvertálás nélkül, mkv/opus formátumban letöltött YouTube videókat?

Figyelt kérdés

Ha be akarok importálni egy ilyen videófájlt, akkor kicrashel a Kdenlive, terminálban futtatva ezt írja a crashelés pillanatában:

[matroska,webm @ 0x7ff0e4ad0200] Could not find codec parameters for stream 0 (Video: h264, none(tv, bt709, progressive), 1920x1080): unspecified pixel format

Consider increasing the value for the 'analyzeduration' (0) and 'probesize' (5000000) options

[matroska,webm @ 0x7ff0e4ad0200] Could not find codec parameters for stream 2 (Attachment: none): unknown codec

Consider increasing the value for the 'analyzeduration' (0) and 'probesize' (5000000) options

[opus @ 0x7ff0e4aaaec0] Could not update timestamps for skipped samples.


Valami codec hiányzik hozzá? Ha igen, milyen codec, és hogyan tölthető le Debian-re?

Vagy a hibaüzenetben említett értékeket kell emelni? Ha igen, akkor azt hogy lehet?



2023. szept. 22. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyan telepítetted a Kdenlive-ot (melyik verzió?)?

Csomagból? Ha igen, akkor a Debian (melyik verzió?) gyári repójából vagy a deb-multimedia.org-ból?

Appimage? Flatpak? Forráskódból?


libavcodec? ffmpeg? Melyik verziók vannak fenn?

2023. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Flathub-ról töltöttem le a Kdenlive-ot, a legújabb, 23.08.1-es verzió van belőle.

Letöltöttem a libavcodec-extra package-t a non-free repókból, majd a VLC letöltésével (repós változat) is próbálkoztam, hátha azzal együtt feltelepülnek a szükséges codec-ek, de sajnos ez se segített.

2023. szept. 22. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd rendszercsomagként a Kdenliveot flatpak helyett és nézd meg úgy.
2023. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam más videóformátummal, de köszönöm a segítséget
2023. szept. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!