Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen videojáték?

Van ilyen videojáték?

Figyelt kérdés
Rpg játékra gondolok, ahol szinte mindent te választasz ki a karaktereddel kapcsolatosan (személyiség, kinézet, stats-ek) és a sztori is olyan, hogy döntéseken alapul. Az időszak, amiben a játék játszódik, az tulajdonképpen mindegy. Ami még fontos lenne, hogy szép, jó grafikája legyen a játéknak, ne potato graphics game. Van ilyen játék? Vagy ismer valaki ilyet? És ha igen, akkor melyek azok?

2023. okt. 2. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Statokra erősen ráépülő RPG: Fallout

Döntésken alapul a játékmenet: Detroit Becombe Human

2023. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem mondani, hogy leginkább 3.person mode legyen. És tudom nem mondtam, azért legjobb lenne, ha középkorban vagy ilyen 800-1800as években játszódna a játék. De persze ez nem muszáj, hogy stimmeljen
2023. okt. 2. 22:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1.
2023. okt. 2. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Mi más, mint Baldur's Gate 3!

Te rakod össze a karaktered statjait is, külsejét is, talán a hátteréhez is tudsz hozzáadni valamennyit, külsőnézetes és vvvvvvvvvvégtelenül döntés alapú. És jó a grafikája.

Tulajdonképpen ez A Szerepjáték, tekintve, hogy az Ős-szerepjátékok egy csökevényes fajtája ez.

2023. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó modern(~szép) szerepjáték nagyon kevés van, én is csak Baldurs Gate 3 at, és az Original Sin 2 t mondanám. Fallout ban(vagy általánosságban Bethesda RPG-k ben) nem igazán súlyosak a döntéseid, legalábbis a történetet nem formálják jelentős mértékben. Esetleg az utolsó Mass Effect, ha már rendberakták.
2023. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!