Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer laptop - minek van ilyen...

Acer laptop - minek van ilyen zúgó hangja belül?

Figyelt kérdés

[link]

A moderátorokat kérem, hogy ne töröljék a link miatt a kérdést, ez csak egy sima mediafire link, amely egy kb. fél perces zúgó hangot tartalmaz, amelyet telefonnal rögzítettem demonstráció céljából. Maximum a laptop gyártó szerzői jogait sértem meg vele, de az meg nekik érdekük, hogy úgy tesznek, hogy erről a zavaró hangról tudomást sem vesznek.


Alapvetően nem hallatszódik, csak ha csönd van körülöttem. Nem is ennyire hangos, mint ahogyan azt a felvételen lehet hallani, csak az audacity-vel felhangosítottam, hogy jól lehessen hallani. Ennél jóval enyhébb a zúgás. Odabent minden Kb. 40 fok körül van (SSD lemez: 42-43, processzor: 38-40). Ez most ilyenkor micsoda? Máskor nem nagyon figyeltem meg ezt a hangot. Ez normális?


nov. 10. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha HDD lenne benne akkor esetleg arra rá lehetne fogni.

Próbáld meg úgy, hogy kiveszed az SSD belőle és úgy indítsd be, hogy akkor ad e hangot.

nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Még azt is ki kellene próbálni, hogyha lehúzod a ventilátor csatlakozóját akkor elmúlik e a zúgó hang.
nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt nem merem!

Nem sűl meg akkor a gép? Processzor, alaplap, ilyenek.

nov. 10. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lesz semmi baja azalatt a kis idő alatt amíg meghallgatod.
nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a ventillátor.
nov. 10. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Két lehetőséget látok: vagy egy darázs fészkelte be magát egy meleg helyre télire, vagy kis villanymotorok forgatják a számítógép fogaskerekeit.. 🙂
nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!