Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor teljesen vége az...

Most akkor teljesen vége az ingyenes upgrade-nak win7-ről?

Figyelt kérdés
Szóval a legális win7-emet már media creation toollal sem tudom úgy frissíteni 10-re, hogy aktiválódjon is?

nov. 14. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha az elmúlt tucatnyi évben nem volt rá időd, mostmár me is próbálkozz.... 🫤

Lemaradtál róla.

Ez a vonat elment.

nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megnyekkent a gépemben az alaplap és elővettem a még 5 éve elrakott Dell OptiPlex 990-emet, ugye akkor még nem volt baj a Win7-el.


Mind1, köszi a megerősítést.

nov. 14. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az M$ fiókodban ott a licensz, akkor átteheted.


Ja igen: Az olcsó kulcsoknak is befellegzett ezzel.

nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
68%
#3: Az olcsó Widows 10/11 kulcsok többsége nem újrahasznosított Windows 7/8.1 licenc volt, hanem igazi Windows 10/11 kulcs, csak éppen Volume MAK licenctípussal. Gyakolratilag a cégek illegálisan továbbértékesített mennyiségi licencei. Szóval ez buli még ugyan úgy megy majd tovább.
nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Azt nem lehet előre biztosra tudni, hogy amit veszel olcsó kulcsot azok 10-11-es kulcsok és nem 7-8-asok.

nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy ez sem működik? [link]


Nem munkára használom, megoldhatnám "kreatívan" az aktiválást, de az ugye rizikós ha véletlenül vírust szed le az ember.

nov. 14. 13:03
 7/10 P.O.C. ***** válasza:

Előre nem, csak miután már kagkaptad a kulcsot. Most már nem lesz elég mindenféle OEM gyártó gépének matricájáról leolvasni nekik sem.

Én régebben a software-codes.com -ról rendeltem több éve. Agyonajnározták a prohardverem, hogy ott tuti minden eredeti, így adtam nekik egy esályt. Retail kulkcsként vettem tőlük, de volume MAK -t kaptam. :D

nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
#6: Működik az. Nem akarnak népharagot, hamar kitudódna, és a kutya se rendelne tőlük. És mondom csak töredéke volt az olcsó kulcsoknak valóban újrahasznosított kulcs. Legtöbbször mennyiségi licencest kapsz. Amit az átlag user csak akkor tud meg, ha megnézi, de 99% -ukat nem érdekli, csak az hogy, aktív legyen tőle a Win.
nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bajba kerülhetnek azok, akik anno régebbi kulccsal rakták fel a Windows 10-et vagy 11-et - pl. hardvercserénél vagy BIOS frissítésnél is.

[link]

nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg nem hiába M$ a gúnynevük :D

amúgy vettem 3000 forintért kulcsot, és aktiválódott.

Majd az új gépre veszek rendes licencet, addig ezzel elmegy a régi Dell-em.

KMSpico és társaival egyszer megjártam, vitte a vírus minden adatomat, szóval a krekkerkedés nem ér meg nekem annyit :)

nov. 17. 08:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!