Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom Word dokumentumok...

Hogyan tudom Word dokumentumok különbözőségeit összehasonlítani?

Figyelt kérdés

Van három Word dokumentumom, az egyik eredeti de csak vázlat, amit a továbbiakban a 1-esnek nevezek.


A másik egy új dokumentum, amiből az egyesből átmásolt, kicsit átfogalmazott szöveget tartalmaz, de lehet, hogy kimaradtak dolgok a vázlatból, mert elvesztettem régen a fonalat.


A harmadik egy helyre nem állított változat, amiben szintén dolgozgattam.


Az utóbbi időben nyilván az utolsó kettőben dolgoztam, a legtöbbet.


Tudom, hogy van dokumentum összehasonlító, ill. egyesítő, de hogy működik?


A kérdéseim:

Hogyan tudok dokumentumok különbségét megkeresni Word 2016-ban? Ezt tudom: Véleményezés -> Összehasonlítás, de nekem az a gondom, hogy a változatok között a másolások nagyon eltérő sorrendbe kerültek be ráadásul rengeteg szövegmódosítással.



A három dokumentumot hogyan tudom leghatékonyabban összehasonlítani? Melyiket melyikkel, javasoljátok?


Ill. ha nem így, hát hogyan csapnátok rendet, hogy egy dokumentumban benne legyen minden szuper változat?


Gondolom, azzal kell kezdeni, hogy a dokumentumokból mind készítek egy másolatot, főleg a nem mentett helyreállítottról.



nov. 25. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz mindegyikből egy új változatot új névvel. Fogod az első dokumentumot és a "véleményezés" menüben rögtön középtől kicsit jobbra ott van "összehasonlítás" és akkor két dokumentumot össze tud hasonlítani. Fogod megcsinálod az 1. és a 2-essel. Utána megcsinálod a 2-es és 3-assal. Aztán az 1-essel és a 3-assal és fogod látni a különbségeket.
nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a pipa! :)
nov. 25. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es: a véleményezés menüt hol lehet megtalálni? A Word 2007-ben is van?
nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!