Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videóvágót ajánlotok...

Milyen videóvágót ajánlotok régebbi gépre? (Win7 laptop)

Figyelt kérdés

3. Generációs 4+4 magos i7 proci

12 GByte Ram (1600 MHz)

250 GByte ssd (100+150 GByteos partíciók)



Elméletben meg tudok vágni egy olyan 45 perces videót ezen aminek a nyers adattartalma 140 Gbyte külső lemezen, vagy a program azt fogja mondani hogy hagyjámá?!


Ingyenes és fizetős javaslatok is jöhetnek, nem akarok semmi csicsát.



dec. 3. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
5 kamerás felvetel, ezért ennyi.
dec. 3. 21:44
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezen felejtsd el komplex videók összeállítását.
dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az anyag nem H264 akkor nem kimondottan jók a kilátásaid. A forrásból tudsz proxyt konvertálni ( itt már kb elolvad a laptop), ezeket meg tudod vágni és ha eddig eljutottál akkor jó eséllyel ki tudod exportálni H264-ben az anyagot. A legkritikusabb az a RAM hiánya, abból legalább 32GB kellene, e nélkül szenvedés lesz.


Ha nem lesznek benne animációk,effektek,color grade akkor szerintem jó eséllyel meg lehet csinálni ezen a laptopon is, de garantáltan megszülsz a végére :D


A fizikai dolgokon túl: a Win7-et passzolom, amúgy Premiere Pro ( bár ehhez Win10 kellene ).

dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Először is válts Linuxra, sokkal jobb a hardverkihasználása. Windows alatt nagyon nyögvenyelős lesz, bármilyen programot is használsz.
dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 azt is használok az asztali gépen, arra esetleg program? Eddig az openshottal próbálkoztam, de néha nem úgy működik ahogy kellene.
dec. 4. 10:13
 6/10 anonim válasza:
Krunker.io
dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt jasználom

1. Avidemux

2. Wondershare filmora.


Az Avidemux azért szeretem, mert a forrást minőségén nem változtat, így nagyon gyorsan elmenti a videót. Néha elfordításra (90 fok) szoktam használni, de akkor már nem tudja a forrást használni elmentésnél, csak a vágásnál p a PH videók elején lévő idegesítő és unalmas intrót szoktam kivágni.


Wondershare filmora arra haszálom, hogy a 60fps videót visszacsináljam 30 fps-re, mert gyenge a pc-m ehhez, és elég jó kezeli ha hattért akarsz módosítani egy videón.

dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kdenliveot vagy a Shotcutot, bár nem tudom win7-en hogy futnak. Egy próbát megérnek. Illetve még megemlíteném az Olive editort is, de ez még alpha, tehát előzetes kiadás. Ingyenes mindegyik.
dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, vegül a kdenlive-al próbálkozom most linuxon, ég és föld az openshot-hoz képest.
dec. 19. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
esetleg shotcutal is megpróbálkozhatsz
febr. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!