Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Anno a Windows Xp nektek...

Anno a Windows Xp nektek mennyire volt stabil?

Figyelt kérdés
Nekem volt vele bajom rendesen, ami persze annak is betudható hogy kalóz verzió volt. Meg akkor ismerkedtem a szàmítógéppel, internettel, sok szar vírust benyaltam.
dec. 22. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Biztos az idő is megszépíti az emlékeket. Meg benne van az is, hogy új volt a gép és eredeti az XP, de én atom stabil rendszerként emlékszem rá. Szerintem soha nem omlott össze, 5 év alatt talán egyszer kellett újra rakni, mert szépen apránként teleszemeteltem.
dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
SP1 után lett stabil.
dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MolotovPunk ***** válasza:
Akkoriban viszonylag stabil rendszer volt az XP. Kb 3-4 évente kellett újrahúzni csak. A legstabilabb viszont a Windows 7 volt, legalábbis nálam a Win7 az 6 évig is működött rendesen újratelepítés nélkül!
febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!