Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avoid Backuppers fájlt milyen...

Avoid Backuppers fájlt milyen appal lehet megnyitni?

Figyelt kérdés
Semmit nem fogad el😭

dec. 24. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen mit akarsz, vissza akarod állítani a rendszert vagy mit?

AOMEI Backupper-el készült fájt a program meg kell hogy nyissa ha nem akkor valamit rosszul csinálsz.

dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Amúgy gugli:

[link]

dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Egy tv játékot szeretnék újra használhatóvá tenni, mert eltűnt belőle a memória kártyája, és emiatt használhatatlan. Olvastam róla, hogy hogyan kell megcsinálni a célnak megfelelő kártyát be helyeztem a telefonomba, és azon keresztül töltöttem rá két fájlt erre a kártyára, ezt az AOMEIt, és egy másikat ami kell. Az utasítások szerint a következő lépés ennek az AOMEI backup fájlnak a megnyitása, és azon belül kell egy-két dolgott beállítani, és elvileg kész. De hiába nyomok rá, a telefonom azt írja, ki hogy nincs megfelelő applikáció a fájl megnyitására. Próbáltam mindent is, de egyszerűen nem tudom megnyitni sehogy. Aztán megpróbáltam gépen, oda pedig értelemszerűen a kártyát nem tudtam berakni, de ott meg tudta nyitni, csak már valami ott sem stimmelt annyira, és ott is elakadtam. Pedig minden olyan simán ment előtte, mielőtt eljutottam idáig. 😕 Röviden ez a baj. Bocsánat, hogy csak most írtam le.
jan. 4. 13:26
 14/22 A kérdező kommentje:
értelemszerűen a kártyát nem lehet berakni*
jan. 4. 13:27
 15/22 A kérdező kommentje:
jan. 4. 13:30
 16/22 anonim ***** válasza:

Most, hogy így megmagyaráztad most már nem értek semmit.

Ez a program általában úgy működik, hogy egy másik meghajtóról fut,

nem arról amire vissza akarod állítani a mentést.

"töltöttem rá két fájlt erre a kártyára, ezt az AOMEIt"

Így már az sem világos: hogy csináltad a mentést amit vissza akarsz

tenni.

jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
jan. 5. 15:38
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez nekem úgy néz ki innen mintegy telepíthető applikáció (Aomei).

Mellette a mentés de még mindig nem értem hogy, hogy készült

a mentés ? A FELTELEPÍTETT Aomeit kéne futtatni és vissza állítattni

vele az adi file-t, de az sem lehet azon az sd-n amire vissza akarod

állítani.

jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy hogy a francba készült a mentés!
jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A SIM kártyám helyére raktam be a kártyát, a formája bele passzolt a sínbe, és a telefonom is elfogadta, és utána már csak szimplán letöltöttem a két fájlt, rá a kártyára. Ez a része nem volt nehéz... Bár lehet butaság volt a helyére tennem máshogy egyszerűen nem tudtam megoldani. Nem értek hozzá az látszik.😅
jan. 5. 16:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!