Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows-t lehet másolni?

Windows-t lehet másolni?

Figyelt kérdés
Teljesen átlag felhasználó vagyok, van amihez nagyon nem értek. Windows és Driver telepítéssel nincs gondom. De arra gondoltam, ha egy teljesen új Windows-ról, amire minden szükséges drivel fel van telepítve, csinálok egy másolatot, és lassulás esetén nem újratelepítem a rendszert hanem, egy másik gépen formázom, majd rámásolom (ugyan arra az ssd-re) az előzőekben klónozott friss Windows-t, akkor ez működhet vagy jobban járok az újratelepítéssel? Tudom, ha a lustaság fájna, én most ordítanék. :D

jan. 14. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A C-meghajtón vannak olyan partíciók amik a windows-hoz szükségesek, de én nem tudok hozzáférni. Ezeken milyen adatok vannak?
jan. 14. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet ilyent csinálni. A Backup programok ezt csinálják. Konkrét programot most nem tudok írni (nem otthon vagyok), majd írnak mások.

Számíts rá hogy sok helyet igényel a mentés.

Valamint arra is figyelni kell hogy a rendszer meghajtó (C:) mellett rejtett partíciók is vannak a rendszer meghajtón. Ezeket is szélszerű menteni, különben nem biztos hogy be bootol a visszaállítás...

jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Na, meg is találtam:

[link]


Ingyenes.


#2. A rejtett partíciók a rendszer részei. Felesleges belepiszkálni, mert csak gondot csinálsz magadnak...

jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, erre jó pl. a Macrium Reflect, de sok más hasonló program is van.
jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Macrium Reflect-el lemented a C és a rejtett partíciókat fileba másik meghajtóra (pl a D-re).

Pendriveról bootolva. Vissza ugyanígy.

[link]

jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.
jan. 15. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!