Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó reggelt, hogyan tudom...

Jó reggelt, hogyan tudom számitógépen bekapcsolni a bluetooth?

Figyelt kérdés

jan. 15. 08:49
 1/6 KmsRys ***** válasza:
100%

Van egyáltalán benne Bluetooth (hardveresen)? Az illesztőprogramja telepítve van?


Ha igen, akkor operációs rendszertől függ, nagy valószínűséggel a tálcán kell keresni a Bluetooth ikont.

jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy nem írtad le, milyen gyártó, és milyen színű...

Windows 10 esetén pl. az alapból a jobb alsó sarokban lévő szögletes szövegbuborék-ikonra megjelenő műveletközpontban, és a gépházban az eszközök részben.

jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Tényleg kéne, gyártó/típus hogy egyáltalán asztali gép vagy laptopról van-e szó és hogy milyen operációs rendszer van rajta. Így csak általánosságban lehet válaszolni.
jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccből írtam, hogy milyen gyártó, ez mindegy, feltételezve, hogy van benne Bt, vagy legalább egy adapter. Csak az operációs rendszer számít.
jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KmsRys ***** válasza:
100%

Kérdező, ehhez nem kell privát üzenetet írni.


Tehát nem látod a Bluetooth ikont sehol. Itt írd le nyilvánosan, hogy ez milyen gép? Asztali? Laptop? Ha utóbbi, akkor milyen típusú? Operációs rendszered?


Ezeket tudnunk kellene ahhoz, hogy tudjunk segíteni.

jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Ne privátba!


"számitógépem van és win 10 van rajta,sehol nem találom az ikon !!!!"


A laptop is számítógép, meg az asztali PC is számítógép.


De ha számítógép alatt asztali számítógépet értesz, akkor abba nem alapfelszereltség a Blutooth adapter. Tehát lehet hogy nincs is benne.


Ha viszont tuti van, de nem működik, akkor valószínűleg hibás az adapter, mert az utóbbi jó pár évben nem nagyon találkoztam olyan USB Bluetooth adapterrel, amit a Windows 10 ne ismert volna fel alapból. Így nem hiszem hogy driver gond, ha csak nem valami ősrégi 10+ éves adapter.

jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!