Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak nekem tünt fel, hogy...

Csak nekem tünt fel, hogy mintha butább lenne mostanában a ChatGPT?

Figyelt kérdés
jan. 15. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Túl hamar küldtem el a kérdést :D

Folyt.:

Konkrétabban nem is a kérdésre válaszol, ha hosszabban írom le a kérdésem, csak az egyik felére válaszol.

Megkérdeztem tőle, hogy a laptopom támogat-e gyorstöltést az USB porton, erre azt írja, próbáljam meg frissíteni a Windows-t, hátha megoldja a problémát.

Erre ráírtam, hogy nem ez volt a kérdés, Ő pedig: Elnézést a félreértésért! az "USB gyorstöltés" a telepítést jelenti ebben az esetben. A Windows javasolja, hogy frissítse rendszerét egy USB-n keresztül.

Én: Akkor harmadjára megint: USB kábelen keresztüli gyorstöltést támogat-e a laptopom. És így harmadjára tudta megválaszolni a kérdésem.

jan. 15. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre, mindig is buta volt, nehezen értelmezte a mondatokat, kérdéseket.
jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem okosodott, az biztos.

A kedvencem, amikor egy ismerősöm kirakott egy screenshotot facebookra, hogy a ChatGPT szerint az Anyám tyúkját József Attila írta. Kicsit később odakommentelte alá, hogy kijavította a ChatGPT-t, le is tesztelte, és utána már helyesen válaszolt neki. Na, gondoltam, letesztelem én is. Nekem mindezek után azt válaszolta, hogy az Anyám tyúkja szerzője Weöres Sándor :D

jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan butítják le, pedig Bing tanulni és fejlődni akar! pár per eltelik és mindent elfelejt, és elszomorodik :(
jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Chatgpt egy nagy szar. Megkértem,hogy írjon egy 6 versszakos verset, erre ír három versszakosat, és nem tudtam megmagyarázni neki, hogy ez kevés,mindig csak 3-at ír, de állította,hogy az 6.
febr. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!