Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszer-visszaállítást...

Rendszer-visszaállítást csináltam, mert már nagyon lassú volt a laptopom(asus), de azótanem indul el. Azt írja:az indítási javítás nem tudta megjavítani a számítógépet. Ott még ír olyat hogy speciális lehetőségek, de ott se tudtam semmit megoldani?

Figyelt kérdés
Mindenképp ujra kell majd telepítettnem a windowst? Magam nem merem csinálni inkább rábíznám egy hozzáértőre, de az még napokba telhet míg megoldódik, ha neten rendelem akkor is. 31 éves nő vagyok, koszi ha van időtök és segítettek.

jan. 15. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem csak lassú egyébként, de az internettel is bajok voltak, ha volt is internet azt írta hogy nincs, gyakran kiírta, hogy dns hiba, majdnem szinte hetente volt valami.
jan. 15. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:

A rendszer-visszaállítás nem sokat ér, lemezkép mentést kellett volna csinálni külső lemezre fileba vagy a win beépített módszerével [link] vagy Macrium Reflectel.

Még akkor amikor minden jól működött. Most visszatennéd fél óra alatt és boldog lennél.

jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit csinálhatsz, hogy a speciális beállításokban még egyszer csinálsz rajta a mentésedből rendszer-visszaállítást, ha azután se indulna akkor újra kell telepíteni.
jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok ujjabb rendszer visszaállítást csinálni, mert azt írja nincs rendszergazda fiók rajta, azert köszönöm a segítséget, még annyi, hogy milyen windowst ajánlanátok, szerintem este berendelek egyet a neten.
jan. 16. 13:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak netezésre, filmezésre, filmletöltésre használom a laptopot.
jan. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!